Allegro
Przewiń w dół

Teraz na Allegro sprzedasz wartościowe przedmioty z maksymalną prowizją 20 zł. Nie zwlekaj, wystaw je już dzisiaj i zyskaj dodatkową gotówkę!

Poznaj warunki promocji:

Wystaw i odpocznij na kanapie - skorzystaj przy wystawianiu z opcji "do wyczerpania przedmiotów", a twoja oferta będzie wisieć tak długo, aż ktoś jej nie kupi, nic nie musisz więcej robić.

Aktywuj zniżkę


Wystawiaj przez telefon!

Aplikacja mobilna Allegro Sprzedaż

Co się dobrze sprzedaje na Allegro?

Sądzisz, że nie masz co sprzedać? Że nikt nie kupi twoich używanych przedmiotów? Nic bardziej mylnego!

Co możesz sprzedać?

Praktycznie wszystko, rozejrzyj się dokoła. My podajemy Ci kilka przykładów.


Wózek, fotelik i łóżeczko z którego wyrosło Twoje dziecko zajmuje miejsce w piwnicy? Sprzedaj je teraz, a w przyszłości dla kolejnego dziecka kupisz nowe tanio na Allegro!
Wujek się wyprowadza i chce wyrzucić starą piękną komodę, która jednak nie mieści się do twojej kawalerki? Sprzedaj ją na Allegro miłośnikom starych mebli!
Znudził ci się ten żakiet, chociaż noszony był ledwie dwa razy? Sprzedaj go i spraw sobie nowy ciuch!
Twoje dziecko szybko wyrosło z ubranek i zabawek, a niektórych nigdy nie użyło? Wystaw je po atrakcyjnej cenie, a uszczęśliwisz inne dzieci i ich rodziców!
Dostałeś nietrafiony prezent? Może kogoś jeszcze ucieszy! Sprzedaj go na Allegro i kup sobie to, czego pragniesz!
Stare kolekcje płyt, książki i filmy kurzą się, bo teraz kompletujesz tylko wydania cyfrowe? Sprzedaj kolekcje miłośnikom dawnych nośników i kup sobie nowe tytuły!
aktywuj zniżkęJak najlepiej sprzedawać?

  • Wystawiaj przedmioty na licytacje od 1 zł. Takie oferty sprzedają się znacznie częściej niż przez Kup Teraz, a końcowa cena jest często wyższa niż przy stałej cenie Kup Teraz.
  • Zilustruj ofertę wieloma zdjęciami – z różnych ujęć, boków i odległości. Klient często zainteresowany jest specyficznym krojem, rozmiarem, zwraca uwagę na detale. Zdjęcia mu w tym bardzo pomagają.
  • Rób własne zdjęcia, nie używaj tych ogólnie dostępnych w Internecie. Klient wie, że kupuje używaną rzecz, więc chce zobaczyć, jak ona wygląda naprawdę.
  • Skorzystaj z naszej aplikacji Allegro Sprzedaż na telefon. Wystawianie jest w niej bardzo uproszczone.

Sprawdź, jak łatwo zyskasz dodatkową gotówkę, sprzedając przedmioty na Allegro.

aktywuj zniżkę